Akrilik Mutfak Dolapları Modelleri

ACRYLİC MUTFAK MODELLERİ

Modern mutfakların vazgeçilmezi akrilik kapaklı mutfak dolapları modellerimiz evinize güzellik katacak.

Göz kamaştırıcı parlaklığıyla modern çizgide tasarlanan mutfaklara ayrı bir değer katan akrilik kapaklı mutfak dolapları,Son yılların en çok tercih edilien mutfaklar arasındadır.

Akrilik mutfak dolapları,genellikle modern mutfaklarda tercih edilir.Fiyat olarak lake mutfağa göre daha uygundur.görüntü olarak lake mutfağı andırır.

Birbirinden şık akrilik kapaklı mutfak modellerimizi inceleyebilir.İstediğiniz modeli, mutfağınıza istediğiniz renk ve modelde yaptırabilirsiniz.

ACRYLİC KAPAK NEDİR?

Acrylic kapak, yani Türkçesi akrilik kapak,18 mm ham mdf üzerine 1 mm kalınlığında akrilik yüzeyli pvcnin kaplanmasıyla elde edilir.Plaka halinde üretilir.Kapak ölçülerine göre ebatlanarak kenarları 1 mm pvc ile otomatik makinalarda bantlanır.Kenar bantları, düz tek renk veya şeffaf çift renkli olarak bantlanır.Yüzeyi diğer kapak türlerine göre daha parlak ve pürüzsüzdür.Cam gibi bir görüntüsü vardır.Düz pastel renkleri ve birkaç ahşap desenli renkleri mevcuttur.Akrilik kapak genellikle mutfak dolapları kapaklarında daha çok kullanılmakla beraber,Banyo dolapları,Portmanto,Tv ünitesi ve gardroplar dada kullanılır.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 29290x